Menü
Your Cart

Online Eğitimler - klax eğitim RSS Feed

almanokulu 13 Feb 2 1111
Ülkemizde Hikaye torbalarına olan ilgi gün geçtikçe büyümektedir. Hikaye Torbaları İsveç’te geliştirilen bir yöntemdir. İsveç’te "Sagopasen" ifadesi ile "masal torbası" anlamına gelir. Farklı gelişim ..
almanokulu 11 Feb 1 1387
Bir orman okulu, hava koşulları nasıl olursa olsun, 3 ila 6 yaş arasındaki çocukların her gün doğada geçirdikleri bir eğitim türüdür. gök gürültülü fırtınalar gibi aşırı hava koşullarında korunmak içi..
almanokulu 11 Feb 0 1762
Avrupa'da çağdaş eğitim modelleri arasında  en yaygını olan "SERBEST SİSTEM" modelinin tanıtımı. Serbest sistem konseptine olan ilgi giderek artmaktadır.  Sadece Almanya’da okul öncesi kurumların yakl..
almanokulu 11 Feb 0 1696
"Çocuğun kendisinin olabildiğince çok şeyi keşfetmesi asıl olandır" - Emmi Pikler Günümüz kreş ve anaokullarında bebek ve küçük çocukların bakımı eğitimciler için eğlenceli olabileceği gibi yorucu da ..
almanokulu 11 Feb 0 1675
"Her aksiyon tepsisi çocuklar tarafından keşif edilmesi için için ona davet çıkarır. Her Aksiyon Tepsisi  çözülmesi gereken bir bilmece, araştırılması için bir dürtü. Aksiyon tepsileri, çocukların bir..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)