Yeni Eğitim Programınız Bizden olsun

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı İçin Eğitim Programınızı Biz Yapalım!
IMG-0524Etkinliklerimiz Almanya anaokullarında Montessori, Reggio, serbest sistem, yarı serbest sitem pedagojisi, durum odaklı pedagoji, hareket pedagojisi vb. bir çok eğitim metodunu sentezleyerek geliştirilmektedir. Etkinliklerimiz Türkiye’de bir grup eğitim uzmanları tarafından anaokullarında denenmiş ve Türk çocuklarına uyarlanmış. Zeka oyunlarından strateji oyunlarına, çalışma sayfalarından proje çalışmalarına hikayelerden kukla oyunlarına kadar zengin seçeneklerle karşılaşırsınız.

20170213_151916Aktiviteler geliştirilirken, günlük materyaller ve kolay elde edilen malzemelerle uygulanabilirliğine dikkat edilmekte.

Aktiviteleri bilgisayarınızda okunarak veya print edilerek, oyunlar pvc ile kaplanarak kolayca uygulanabilir. İsterseniz çıktısınıda gönderebiliriz. Havuzumuzda 1-7 yaş aktiviteleri bulunmaktadır. Her aktivitenin içinde uygulanacak yaş grubu, kazanımlar vb.  yazmakla birlikte 3 yaş aktivitesini çocuğun gelişimine bağlı olarak 2 yaşındaki bir çocuğa da uygulayabilirsiniz. Aktivite havuzumuzda dil gelişimi, sosyal beceriler, hareket, orman okulu, doğa, sanat etkinlikleri, müzik, matematik, keşfetme, çizgi çalışması, zeka oyunları ve beslenme, proje çalışmaları, eğitici oyunlar.

Aktivite havuzumuzdan nasıl faydalanabilirsiniz?

Aktivitelerimizden üye olarak faydalanabilirsiniz. Çocuklarla yapacağınız çalışmaları ister aktivite bazlı ister proje çalışın. Size yıllık tema planları hazırlar her ayın ortasında yeni ayın aktivitelerini dosya halinde kağıt üzrinde ve ya E-Posta ile ulaştırabiliriz.

Ayrıntılı bilgi için: Aşağıda ki formu doldurup bize gönderin ve ya 0541 732 03 18 arayın!

 

 

 

Yeni Eğitim Programınız Bizden olsun” için bir yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s