Köln Didacta Eğitim Fuarı Ve Okul İnceleme Gezisi 18 – 23 Şubat 2019

 

Okul öncesi, ilköğretim ve lise düzeyi için eğitimde yenilikler peşindeyseniz bu eğitim gezisini mutlaka gezin görün deriz.

originalPreviewJW.jsp3

36 ülkeden 100.000 katılımcı, 1500 dolayında konferans ve toplantı ve 1000 stantla dünyanın en büyük ve en önemli eğitim fuarı DIDACTA 2019 hem katılımcılarına hem de ziyaretçilerine mükemmel değerlendirme olanakları, erken çocukluk döneminden yetişkinliğe kadar tüm yaşlarda eğitim yöntemleri, yeni teknolojiler, konseptler, eğitim metotları hakkında bilgi edinme olanağı veriyor.

Eğitim alanının karar vericilerinin buluştuğu fuar, 19.02. – 23.02.2019’da düzenlenecek, yeni çözümler sunulacak. Sayısız forum, seminer, kongre, atölye çalışmaları ve yüksek seviyede destek programları ile zengin bir içeriğe sahip olan etkinlik, eğitim alanındaki gelişmeleri de izleyebileceğiniz bir yer haline gelecek.

Sizinle paylaşacağımız stant ve etkinlik programları ve sizinle beraber seçtiğimiz etkinlik programlarını tercümanlar aracılığı ile ziyaret edeceğiz. Eğitimde yeni yöntem ve materyallerle bu fuarda tanışacaksınız, stratejik partnerlikler kurabileceksiniz!

Köln eğitim gezimiz fuarla sınırlı kalmayacaktır;

originalPreviewJW.jsp2Köln’nın okul öncesi eğitimden sorumlu kurum yöneticileri bizleri karşılayacaklar ve Köln’de uygulanan okul öncesi eğitim modellerini tanıtacaklar, önerilen anaokulunu ziyaret edeceğiz ve çalışmalarını yerinde görebileceğiz. Sınıf sisteminden eğitim alanlarına, modern ve bireysel gözlemleme metotları ile gurup eğitiminden bireysel eğitime geçiş ile tanışacaksınız!

Almanya’da yaygın olan serbest sistem modelinin yanı sıra okul öncesinde Waldorf konsepti ile tanışacağız. Orman ve doğa anaokuluna bir ziyarette bulunacağız ve doğanın bizlere sunduğu malzemeleri nasıl eğitim amaçlı kullanıldığına tanık olacağız. Ayrıca Almanya’da okul öncesinde en yaygın eğitim modeli olan “Serbest model” (offenes Konzept) anaokulu bizlere kapısını açacak. Tanışacağımız anaokulları bizlere sunum şeklinde veya sözlü olarak eğitim modellerini anlatacaklar.

Köln’de daha uzun kalmak isteyenler bu originalPreviewJWtaleplerini bildirdikleri takdirde dönüş uçak biletleri belirledikleri tarihe alınacaktır. Bilet fiyatı farklılık gösteriyor ise fiyat farkı katılımcı tarafından karşılanacaktır.

ANAOKULLARINA VE KURUMLARA YAPTIĞIMIZ ZİYARETLERDE, FUARDA VE OTELDE  ÇEVİRİ YAPILACAKTIR. EĞİTİM GEZİSİ SÜRESİNCE ALMANCA VE TÜRKÇE KONUŞAN BİR ÇALIŞANIMIZ YANINIZDA OLACAKTIR!

EĞİTİM VE FUAR GEZİLERİ SÜRESİNCE ALMANCA – TÜRKÇE ÇEVİRMEN YANINIZDA OLACAKTIR!

KONTENJAN: 12 kişidir.

KONAKLAMA:

Köln’de 2 ve ya 3 yıldızlı otellerde  2 kişilik odalarda konaklanacaktır. Tek kişilik odada konaklamak isteyenler fark ödeyeceklerdir.

Tarih: 19.02. – 23.02.2019

KÖLN- EĞİTİM FUARI VE OKULÖNCESİ – EĞİTİM MODELLERİ GEZİSİ 

ÜCRET VE KAYIT

Okul ve fuar ziyaretlerinin toplam ücreti 1100 Euro’dur. Ödeme 3 taksitte alınmaktadır.

IMG_1810Ön kayıt ücreti olarak 500 Euro alınmaktadır.  Ocak ortası 2. taksit olan 300 Euro alınacaktır. Üçüncü taksit olan 300 Euro ise gezinin ilk günü alınacaktır.  İlk iki taksiti serbest piyasa döviz kurundan hesaplayarak da TL olarak hesabımıza yatırabilirsiniz.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

 • İstanbul-Köln-İstanbul uçak bileti
 • Köln havaalanı transferi
 • 2 veya 3 yıldızlı otelde konaklama
 • Serbest zaman dışındaki Köln içi transferler
 • Fuara giriş ücreti
 • Sabah kahvaltısı
 • Tercümanlık ve rehberlik bedeli

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Sağlık sigortası
 • Türkiye havaalanı transferi
 • Vize ücretleri
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • VİZE

Sorularınız için 0541 732 03 18 no’lu  telefondan arayabilir veya almanokulu.iy@gmail.com e-posta gönderebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s