HANNOVER- EĞİTİM FUARI VE OKULÖNCESİ – EĞİTİM MODELLERİ GEZİSİ 2018

Eğitimde yenilikler peşindeyseniz ve dünyadaki gelişmeler özelikle de dijital medya ve dijital eğitim ilgilendiriyorsa bu eğitim gezisini mutlaka gezin görün deriz çünkü Didacta 2018 yılında ağırlığını eğitim ve dijital medyaya adadı.

IMG-20170215-WA002136 ülkeden 70.000 katılımcı, 1500 dolayında konferans ve toplantı ve 890 stantla dünyanın en büyük ve en önemli eğitim fuarı DIDACTA 2018 hem katılımcılarına hem de ziyaretçilerine mükemmel değerlendirme olanakları, erken çocukluk döneminden yetişkinliğe kadar tüm yaşlarda eğitim yöntemleri, yeni teknolojiler, konseptler, eğitim metotları hakkında bilgi edinme olanağı veriyor.

Didacta

Eğitim alanının karar vericilerinin buluştuğu fuar, 20-24 Şubat 2018’da düzenlenecek, yeni çözümler sunulacak. Sayısız forum, seminer, kongre, atölye çalışmaları ve yüksek seviyede destek programları ile zengin bir içeriğe sahip olan etkinlik, eğitim alanındaki gelişmeleri de izleyebileceğiniz bir yer haline gelecek.

IMG-20170224-WA0015Sizinle paylaşacağımız stant ve etkinlik programları ve sizinle beraber seçtiğimiz etkinlik programlarını tercümanlar aracılığı ile ziyaret edeceğiz. Eğitimde yeni yöntem ve materyallerle bu fuarda tanışacaksınız, stratejik partnerlikler kurabileceksiniz!

Hannover eğitim gezimiz fuarla sınırlı kalmayacaktır;

Hannover’ın okul öncesi eğitimden sorumlu kurum yöneticileri bizleri karşılayacaklar ve Hannover’de uygulanan okul öncesi eğitim modellerini tanıtacaklar, önerilen anaokulunu ziyaret edeceğiz ve çalışmalarını yerinde görebileceğiz. Sınıf sisteminden eğitim alanlarına, modern ve bireysel gözlemleme metotları ile gurup eğitiminden bireysel eğitime geçiş ile tanışacaksınız!

IMG-20170224-WA0013Almanya’da yaygın olan serbest sistem modelinin yanı sıra okul öncesinde Waldorf konsepti ile tanışacağız. Montessori evi bizleri anaokullarında ağırlayacak ve konseptleri hakkında bir sunumda bulunacaklar.

Eğitim kurumları bizlere anaokulu ve ilköğretim için bilingual dil eğitim konseptlerini tanıtacaklar ve özelikle ve STEM Science (Fen), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik) ve Mathematics (Matematik) konseptlerinden örnekler sunacaklar.

IMG-20170217-WA0031Hava koşulları el verirse Hannover ve çevresinde Orman ve Doğa anaokuluna bir ziyarette bulunacağız ve doğanın bizlere sunduğu malzemeleri nasıl eğitim amaçlı kullanıldığına tanık olacağız. Ayrıca Almanya’da okul öncesinde en yaygın eğitim modeli olan “Serbest model” (offenes Konzept) anaokulu bizlere kapısını açacak. Tanışacağımız anaokulları bizlere sunum şeklinde veya sözlü olarak eğitim modellerini anlatacaklar.

Hannover’de daha uzun kalmak isteyenler bu taleplerini bildirdikleri takdirde dönüş uçak biletleri belirledikleri tarihe alınacaktır. Bilet fiyatı farklılık gösteriyor ise fiyat farkı katılımcı tarafından karşılanacaktır.

dd_14_p_256

ANAOKULLARINA VE KURUMLARA YAPTIĞIMIZ ZİYARETLERDE, FUARDA VE OTELDE  ÇEVİRİ YAPILACAKTIR. EĞİTİM GEZİSİ SÜRESİNCE ALMANCA VE TÜRKÇE KONUŞAN BİR ÇALIŞANIMIZ YANINIZDA OLACAKTIR!

KONTENJAN: 10 kişiden oluşacaktır

KONAKLAMA

2 veya 3 yıldızlı otelde 2 kişilik odalarda konaklanacaktır. Tek kişilik odada konaklamak isteyenler fark ödeyerek tek kişilik odada konaklayabilirler.

ULAŞIM / TRANSFER

İstanbul-Hannover-İstanbul uçuşları ve Hannover içinde serbest zaman dışındaki tüm transferler bizler tarafından organize edilecektir.

ÜCRET VE KAYIT

Okul ve fuar ziyaretlerinin toplam ücreti 1075 Euro’dur. KiGaPortal üyelerine öncelikli olarak geziye katılım hakkına sahiptirler. Ödeme 3 taksitte alınmaktadır.

Bildschirmfoto 2017-11-15 um 20.01.41Ön kayıt ücreti olarak 400 Euro alınmaktadır.  Ocak sonu 2. taksit olan 300 Euro alınacaktır. Üçüncü taksit olan 375 Euro ise gezinin ilk günü alınacaktır.  İlk iki taksiti serbest piyasa döviz kurundan hesaplayarak da TL olarak hesabımıza yatırabilirsiniz.

Birinci taksiti yatırdığınız hafta uçak bileti ve ikinci taksit ile konaklama giderleri ön ödemesi yapılacaktır. Hotel ve uçak bileti alındığı için geziyi iptal etmeniz durumunda ön kayıt ücreti olarak yatırdığınız 400 € iade edilmesi mümkün olmayacaktır.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

 • İstanbul-Hannover-İstanbul uçak bileti
 • Hannover havaalanı transferi
 • 2 veya 3 yıldızlı otelde konaklama
 • Serbest zaman dışındaki Hannover içi transferler
 • Fuara giriş ücreti
 • Sabah kahvaltısı ve öğlen yemeği
 • Tercümanlık ve rehberlik bedeli

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Sağlık sigortası
 • Türkiye havaalanı transferi
 • Vize ücretleri
 • Akşam yemekleri

Almanya için vize başvurusu yapmanız gerekiyorsa okul ziyaretine katılacağınıza dair tarafımızdan yazı düzenlenecektir.

Katılmaya karar verdiğiniz taktirde aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçiniz:

Sorularınız için 0541 732 03 18 no’lu telefondan arayabilir veya almanokulu.iy@gmail.com e-posta gönderebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s