Stuttgart- Eğitim Fuarı ve Okul- Eğitim Konseptleri Gezisi

Eğitimde yeni arayışlar içindeyseniz ve eğitim alanında dünyadaki gelişmeler sizi ilgilendiriyorsa bu fuarla ve ek eğitim programları ile ilgilenmeli ve bu fırsatı kaçırmamalısınız!

30 ülkeden 100.000 katılımcı ve 900 stantla dünyanın en büyük ve en önemli eğitim fuarı DIDACTA 2017 hem katılımcılarına hem de ziyaretçilerine mükemmel değerlendirme olanakları, erken çocukluk döneminden yetişkinliğe kadar tüm yaşlarda eğitim yöntemleri, yeni teknolojiler, konseptler, eğitim metotları hakkında bilgi edinme olanağı veriyor.

Didacta

Eğitim alanının karar vericilerinin buluştuğu fuar, 14-18 Şubat 2017’da düzenlenecek, yeni çözümler sunulacak. Sayısız forum, seminer, kongre, atölye çalışmaları ve yüksek seviyede destek programları ile zengin bir içeriğe sahip olan etkinlik, eğitim alanındaki gelişmeleri de izleyebileceğiniz bir yer haline gelecek.

Sizinle paylaşacağımız stant ve etkinlik programları ve sizinle beraber seçtiğimiz etkinlik programlarını tercümanlar aracılığı ile ziyaret edeceğiz. Eğitimde yeni yöntem ve materyallerle bu fuarda tanışacaksınız, stratejik partnerlikler kurabileceksiniz!

Stuttgart gezimiz fuarla sınırlı kalmayacaktır;

image-3image-7image-4

Stuttgart’ın eğitim kurumları koordinatör masası bizleri karşılayacaklar ve Stuttgart’ta 100’ün üzerinde anaokulunda uygulanan Einstein projesini tanıtacaklar, Einstein anaokulunu ziyaret edeceğiz ve çalışmalarını yerinde görebileceğiz. Sınıf sisteminden eğitim alanlarına, modern ve bireysel gözlemleme metotları ile gurup eğitiminden bireysel eğitime geçiş ile tanışacaksınız! Bir Rehabilitasyon (Inklusion)  anaokulunun yanı sıra Waldorf konsepti ile tanışacağız. Montessori evi bizleri anaokullarında ağırlayacak ve konseptleri hakkında bir sunumda bulunacaklar.

Eğitim kurumları bizlere anaokulu ve ilköğretim için bilingual dil eğitim konseptlerini tanıtacaklar ve özelikle ve STEM Science (Fen), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik) ve Mathematics (Matematik) konseptlerinden örnekler sunacaklar.

“Orman sürdürülebilir eğitim ile donanmış”. Stuttgart ve çevresinde Orman ve Doğa anaokuluna bir ziyarette bulunacağız ve doğanın bizlere sunduğu malzemeleri nasıl eğitim amaçlı kullanıldığına tanık olacağız. Ayrıca Almanya’da okul öncesinde en yaygın eğitim modeli olan “açık konsept” (offenes Konzept) anaokulu bizlere kapısını açtı. Tanışacağımız anaokulları bizlere sunum şeklinde veya sözlü olarak programlarını prezente edecekler.

image-2

Programımız yoğun olduğu için ilk 4 günümüz okul, fuar ziyareti ve sunumlar ile geçektir. Cuma gününü isteyen turistik gezi yapabilir, isteyen bizimle birlikte tekrardan fuarı ziyaret edebilir veya farklı bir aktiviteye katılabilir. Stuttgart’ta daha uzun kalmak isteyenler bu taleplerini bildirdikleri takdirde dönüş uçak biletleri belirledikleri tarihe alınacaktır. Bilet fiyatı farklılık gösteriyor ise fiyat farkı katılımcı tarafından karşılanacaktır.

ANAOKULLARINA VE KURUMLARA YAPTIĞIMIZ ZİYARETLERDE, FUARDA VE OTELDE  ÇEVİRİ YAPILACAKTIR. EĞİTİM GEZİSİ SÜRESİNCE ALMANCA VE TÜRKÇE KONUŞAN BİR ÇALIŞANIMIZ YANINIZDA OLACAKTIR!

KONTENJAN: 13 kişiden oluşacaktır

KONAKLAMA

3 yıldızlı otelde 2 kişilik odalarda konaklanacaktır. Tek kişilik odada konaklamak isteyenler fark ödeyerek tek kişilik odada konaklayabilirler.

ULAŞIM / TRANSFER

İstanbul-Stuttgart-İstanbul THY uçuşları ve Stuttgart içinde serbest zaman dışındaki tüm transferler bizler tarafından organize edilecektir.

ÜCRET VE KAYIT

Okul ve fuar ziyaretlerinin toplam ücreti 1200 Euro’dur. KiGaPortal üyelerine öncelikli olarak geziye katılım hakkına sahiptirler.

Ödeme 3 taksitte alınmaktadır. 

Ön kayıt ücreti olarak 400 Euro alınmaktadır.  15 Aralık tarihinde 2. taksit olan 400 Euro alınacaktır. Üçüncü taksit olan 400 Euro ise gezinin ilk günü alınacaktır.  İlk iki taksiti serbest piyasa döviz kurundan hesaplayarak da TL olarak hesabımıza yatırabilirsiniz.

Birinci taksiti yatırdığınız hafta uçak bileti ve ikinci taksit ile konaklama giderleri ön ödemesi yapılacaktır. Hotel ve uçak bileti alındığı için geziyi iptal etmeniz durumunda ön kayıt ücreti olarak yatırdığınız 400 € iade edilmesi mümkün olmayacaktır.

Katılmaya karar verdiğiniz taktirde 30 Kasım 2016 Çarşamba gününe kadar aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçiniz.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

İstanbul-Stuttgart-İstanbul THY uçak bileti

Stuttgart havaalanı transferi

3 yıldızlı otelde konaklama

Serbest zaman dışındaki Stuttgart içi transferler

Fuara giriş ücreti

Sabah kahvaltısı ve öğlen yemeği

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

Yurtdışı çıkış harcı

Sağlık sigortası

Türkiye havaalanı transferi

Vize ücretleri

Akşam yemekleri

VİZE

Almanya için vize başvurusu yapmanız gerekiyorsa okul ziyaretine katılacağınıza dair tarafımızdan yazı düzenlenecektir.

Sorularınız için 0541 732 03 18 no’lu telefondan arayabilir veya almanokulu.iy@gmail.com e-posta gönderebilirsiniz.

image-5

Stuttgart- Eğitim Fuarı ve Okul- Eğitim Konseptleri Gezisi” için bir yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s